Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tomek, Kraków


Należę do wspólnoty SNE od ponad roku. Właśnie w ubiegłym roku nawróciłem się i oddałem życie Jezusowi. Jak do tego doszło?

Przez całe życie żyłem w leku i depresji. Ciągły ból serca towarzyszył mi cały czas. Modliłem się, chodziłem do kościoła i bardzo rzadko przystępowałem do sakramentów świętych.

Jednak w moim życiu nic się nie zmieniało. Ciągle kłóciłem się z najbliższymi, raniłem ich i pogrążałem się coraz bardziej w rozpaczy. Przyszedł czas, kiedy urodziło mi się trzecie dziecko, syn, który jest nieuleczalnie chory. To był w tamtym czasie przysłowiowy gwóźdź do trumny. Cios, który wtedy dostałem zabolał mocno. Jednak nie poddałem się i poszedłem do kościoła pomodlić się, prosiłem Jezusa o ratunek. Usłyszałem wewnętrzny głos „Jestem z Tobą i będę Ci pomagać”.

Od tej pory w moim życiu wydarzyło się wiele cudów. Na mszy o uzdrowienie zostałem uzdrowiony z depresji. Wszystkie grzechy, z którymi przez lata nie dawałem sobie rady już nie wracają, a nawet, jeśli upadnę to zaraz, dzięki Jezusowi, podnoszę się, a On mi przebacza wszystko. Moje relacje z najbliższymi zmieniły się całkowicie. Zacząłem czytać Pismo Święte, regularnie przystępować do sakramentów świętych i wstąpiłem do wspólnoty SNE. Codzienna modlitwa stała się dla mnie czymś najpiękniejszym. Od momentu nawrócenia mam głęboką relację z Jezusem i stał się On moim najlepszym przyjacielem. Wreszcie stałem się wolnym człowiekiem, dzięki łasce Jezusa, mojego jedynego Pana i zbawiciela. Ten czas, który trwa jest dla mnie niesamowity, bo ciągle moje życie się zmienia. Problemy, które miałem nie zniknęły wszystkie i nie wszystko jeszcze we mnie jest uzdrowione, ale teraz nie czuję się sam, bo Jezus każdego dnia mnie prowadzi i strzeże. Zaufałem Mu a On nieustannie mnie zmienia i naprawia moje poranione życie, dając niegasnącą nadzieję na lepsze jutro. Chwała Panu!

Bądźmy w kontakcie
Kraków tel. 730 019 008Warszawa tel. 515 660 125Zakopane tel. 787 417 412

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności. Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

Copyright © Sursum Corda Missio 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone