Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sursum Corda Missio w Warszawie budują: Wspólnota Sursum Corda, Dzielne Niewiasty
oraz Duszpasterstwo Akademickie św. Klemensa. Działamy przy Parafii  św. Klemensa Hofbauera
i pod czujnym okiem o. Pawła Drobota CSsR, odpowiedzialnego za nasz rozwój. 

Jesteśmy środowiskiem otwartym na osoby w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami życiowymi. Kobiety odkrywają swoje pasje i zaangażowanie ewangelizacyjne na comiesięcznych spotkaniach sobotnich. Więcej informacji na stronie www.dzielneniewiasty.pl . 

 Młodzież akademicka spotyka się na niedzielnej Mszy świętej o godz. 20.00, w czwartki oraz na innych wydarzeniach. Więcej informacji na stronie duszpasterstwa akademickiego www.daklemens.pl .

Wspólnota Sursum Corda Warszawa spotyka się w małych grupach w różnych miejscach  miasta. Jeżeli chcesz do nas dołączyć zapraszamy na spotkanie małej grupy przy parafii.  Spotykamy się w każdą środę po Mszy świętej o godz. 18.30. 

Wszyscy tworzymy warszawskie środowisko partnerstwa w misji. Otwarte na każdego kto szuka i kto chce wzrastać w wierze. 

Dołącz do nas – zapraszamy!

Wydarzenia

Wieczór uwielbienia Sursum Corda Warszawa

28 października, 2020 19:00 Parafia św. Klemensa Hofbauera, Warszawa
Zapraszamy na wieczór uwielbienia Sursum Corda. W tym miesiącu, ze względu na ograniczenia związane z COVID wieczór uwielbienia będzie w wersji on-line. Rozpoczynamy o 19.00.Jeżeli chcesz otrzymać informacje jak się przyłączyć, napisz…

Spotkanie Sursum Corda Warszawa

4 listopada, 2020 19:00 Parafia św. Klemensa Hofbauera, Warszawa
Zapraszamy na otwarte spotkanie wspólnoty Sursum Corda w Warszawie. Spotykamy się po Mszy świętej o godz. 18.30 w kawiarence. Na spotkanie zabierz ze sobą Pismo Święte. Zapraszamy!

Razem w misji: Wierzę w Ducha Świętego. Spotkanie formacyjne Warszawa.

18 listopada, 2020 18:30 Parafia św. Klemensa Hofbauera, Warszawa
„Razem w misji” to wspólna formacja osób ze środowisk związanych z misją redemptorystów, takich jak wspólnoty, duszpasterstwa akademickie, grupy parafialne, stowarzyszenia. Celem formacji jest pomoc we wzroście wiary oraz uzdolnienie…

Wieczór uwielbienia Sursum Corda Warszawa

25 listopada, 2020 19:00 Parafia św. Klemensa Hofbauera, Warszawa
Zapraszamy na wieczór uwielbienia Sursum Corda. Spotykamy się na Mszy Świętej o godz. 18.30. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia. Zapraszamy!

Imieniny św. Andrzeja

27 listopada, 2020 15:00 Parafia Makti Bożej Nieustającej Pomocy, Kraków
Imieniny św. Andrzeja Spotkał nas ogromny zaszczyt! Jako Szkoła Nowej Ewangelizacji Sursum Corda w Krakowie jesteśmy gospodarzami imienin patrona szkół ewangelizacji św. Andrzeja Apostoła dla regionu małopolskiego SESA! Spotkamy się,…
Bądźmy w kontakcie
Kraków tel. 730 019 008Warszawa tel. 515 660 125Zakopane tel. 506 686 854Jordanów tel. 696 943 153

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności. Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

Copyright © Sursum Corda Missio 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone