Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzielne Niewiasty Kraków

5 września, 2020 / 09:30 17:00

Kochane Dzielne Niewiasty!!!
Zapraszamy na pierwsze po wakacjach i dłuższej przerwie spotkanie Dzielnych Niewiast w Krakowie, które odbędzie się w pierwsza sobotę miesiąca czyli 5 września. Pamiętamy o rozporządzeniach anty-covidowych (przynosimy maseczki, dezynfekujemy ręce, słodycze jeśli przynosimy to tylko w opakowaniach jednostkowych) i postaramy się ich przestrzegać ale bardzo pragniemy spotkać się osobiście.
UWAGA: po wakacjach zmieniamy troszkę godziny spotkania!!!!
Zaczynamy pół godziny później czyli o godz. 9.30.

Planowany program:

8.30 – różaniec dla chętnych

9.30 – 10.00 – zawiązanie wspólnoty i rozpoczęcie spotkania

10.00 – 12.30 – warsztaty

13.00 – obiad

14.00 – 15.30 – Eucharystia z konferencją w trakcie homilii

15.45 – 16.45 – Modlitwa uwielbienia z Adoracją Najświętszego Sakramentu

17.00 – 17.30 – dzielenie w grupach

17.30 – 18.00 – podsumowanie

Warsztaty:

I. „Czy można inaczej…?”

Wiele osób doświadcza trudności w relacjach z bliskimi ludźmi. Nierozwiązane kłopotliwe sytuacje często uniemożliwiają nam budowanie więzi i generują powstawanie konfliktów. Na tym spotkaniu będziemy odkrywać , co robić i jak zamieniać raniące słowa na inne, po to, aby więcej było w naszym życiu zrozumienia, a mniej bolesnych zdarzeń.

Będzie to warsztat z zastosowaniem dramy.

Prowadzący: Ewa Fus-Kubacka i Marek Pasieczny

Ewa Fus-Kubacka: doświadczona autorka i realizatorka programów socjoterapeutycznych dla dorosłych i młodzieży, trener profilaktyki z certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków, trener „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”- rekomendacja na stronie www.ore.edu.pl . Asystent pastoralny w służbie medycznej i opiece społecznej. Mężatka, dwoje dzieci.

Marek Pasieczny: absolwent Krakowskiej PWST na wydziale reżyserii dramatu. Zadebiutował w 1987 roku spektaklem „Letni dzień” Sławomira Mrożka w Teatrze STU w Krakowie. Współpracował z teatrami Krakowa – Teatrem Starym, Juliusza Słowackiego, Teatrem Ludowym; a także Teatrem Polskim w Poznaniu, Nowym w Łodzi, Współczesnym w Szczecinie. Realizuje spektakle wraz z twórcami Teatru Montownia w Warszawie.  Był wykładowcą Letniego Uniwersytetu Kultury Polskiej w Rzymie, jest doktorantem Akademii Teatralnej w Warszawie, wykładowcą w Papieskiej Akademii Teologicznej i na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

II. „Późne lato”

Zapraszam do podziwiania tego co przynosi nam na łąkach, w ogrodach i lasach późne lato. Na warsztatach nauczymy się wykonywać kompozycje jak z obrazów mistrzów niderlandzkich. Użyjemy prostej acz mało znanej techniki mocowania roślin w naczyniu.

Prowadzący: Monika Kudłacz-florystka, posiadająca uprawnienia sędziego międzynarodowego, wicemistrzyni Poski 2012. W latach 2009-2015 współtworzyła pracownię florystyczną City Flowers w Krakowie. Żywo uczestniczy w życiu florystycznym Polski i Europy szkoląc się, prowadząc pokazy, pracując w komisjach sędziowskich, asystując polskim reprezentantom na Eurofleurs. Poza florystyką jest uzależniona od podróży z plecakiem i eksperymentów kulinarnych. Jak sama mówi: „odkąd kwiaty zakwitły w moim życiu pierwszemu nałogowi oddaję się sporadycznie, natomiast drugiemu codziennie„.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem spotkań>>>

Parafia Makti Bożej Nieustającej Pomocy, Kraków

ul. Zamoyskiego 56
Kraków, Małopolskie 30-523 Poland
+ Google Map
Bądźmy w kontakcie
Kraków tel. 730 019 008Warszawa tel. 515 660 125Zakopane tel. 506 686 854Jordanów tel. 696 943 153

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności. Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

Copyright © Sursum Corda Missio 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone