Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dzielne Niewiasty on-line

9 stycznia, 2021 / 10:00 16:30

Styczniowe spotkanie Dzielnych Niewiast odbędzie się on-line. Przygotowujemy je dla was razem ze środowiskami duszpasterstwa kobiet skupionymi wokół projektu DoPełniOna. Pierwsza część to konferencja, druga część warsztaty.

PROGRAM SPOTKANIA

10.00 -12.00 – Pieśń nad Pieśniami. Twoja historia – Projekt DoPełniOna (spotkanie bezpłatne on-line, uczestniczki otrzymają link do platformy zoom.us)

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż śladami miłosnej historii wszechczasów – miłości Boga do człowieka. Wsłuchamy się w najpiękniejszą spośród pieśni, o miłości Oblubieńca do Kościoła, o Jego miłości do Ciebie. Pragniemy, abyś odkryła, że Pieśń nad pieśniami to Twoja osobista historia, że jest to pieśń o Tobie.Jeśli brakuje Ci pewności bycia chcianą, kochaną, wykupioną i obdarowaną przez Boga…Jeśli poszukujesz źródeł swojej tożsamości, wartości i piękna…Jeśli chcesz uczynić fundamentem Swego życia bliską relację z Bogiem…Jeśli chcesz przejść przez życiową pustynię wsparta na Oblubieńcu…To wiedz, że chcemy Cię wspierać w tych pragnieniach i poszukiwaniach, abyś uwierzyła, że jesteś Kochana i weszła w pełnię Swego powołania.Zapraszamy Cię na spotkanie on-line ze studium biblijnym Pieśni nad pieśniami, świadectwem i wspólną modlitwą.

Prowadzą:
Agnieszka Kukier – Mężatka z 25 letnim stażem i matka trójki dzieci. Zaangażowana w służbę dla Kościoła ponad 20 lat. Doradca życia rodzinnego, dyplomowany counsellor SPCh, terapeuta, mgr filozofii chrześcijańskiej. Pomysłodawczyni projektu ENGADDI. Miłośniczka Słowa Bożego zafascynowana perspektywą pokoleń połączonych w wierze i służbie Bogu.
Monika Szymaszek – Pomysłodawczyni projektu Bogiem Silne. Jest absolwentką warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS na kierunku psychologia kliniczna. Jej pasją jest praca z dziećmi. Obecnie zawodowo zajmuje stanowisko managerskie. Po głębokim doświadczeniu nieograniczonej miłości Boga, w czasie jednej z konferencji chrześcijańskich, rozpoczęła swoją świadomą drogę za Jezusem. Rozwinęła swoje pasje i talenty, o których nie miała pojęcia. Szczególne miejsce w jej sercu zajęły kobiety, które zapragnęła wspierać.

12:00 – 14:00 Przerwa

14:00 – 16:30 – Warsztaty: Jak nieść Dobrą Nowinę kobietom (i mężczyznom) – o. Paweł Drobot CSsR (warsztaty na platformie zoom.us).

Celem warsztatów jest pomoc w jaki sposób docierać do ludzi zagubionych duchowo, aby pomóc im odkrywać wartość Ewangelii. Zostaną podane konkretne i proste metody ewangelizacji „w drodze”, czyli w codziennym życiu (rodzina, znajomi, praca). Uczestniczki warsztatów przekonają się, że każda kobieta posiada zdolności, aby wywierać wpływ na swoje otoczenie i kształtować postawę wiary wśród najbliższych osób.

Szczegóły

Data:
9 stycznia
Czas:
10:00 – 16:30
Wydarzenie kategorie:
, ,

Organizator

Dzielne Niewiasty
Strona internetowa:
www.dzielneniewiasty.pl
Bądźmy w kontakcie
Kraków tel. 730 019 008Warszawa tel. 515 660 125Zakopane tel. 506 686 854Jordanów tel. 696 943 153

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności. Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

Copyright © Sursum Corda Missio 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone