Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

1 lutego 2013 roku przy jednym stole spotkało się 7 osób głodnych Boga i żywej relacji z Nim. Tydzień po tygodniu na spotkaniach małej grupy domowej podczas modlitwy wsłuchiwaliśmy się w delikatny głos Ducha Świętego, który dał nam nazwę, następnie pokazał nam opiekuna i miejsce naszej wspólnoty w Kościele.

Od początku mieliśmy pragnienie budowania wspólnoty pełnej pasji dla Jezusa, która objawia miłość Ojca w tym świecie i porusza się w mocy Ducha Świętego.

Charakteryzowała nas gorliwość o zbawienie dusz i miłość do Słowa Bożego, które staraliśmy się poznawać i wprowadzać w naszą codzienność. Tak powstała służba dzielenia się Słowem Bożym przez SMS-y. 

W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Szkołą Nowej Ewangelizacji Sursum Corda.

Dziś Wspólnota Żywej Wiary jest filią SNE Sursum Corda. Przez codziennie podejmowaną służbę Słowa docieramy do tysięcy osób z niebiańskim pokarmem. Organizujemy ewangelizacje, modlimy się za chorych i potrzebujących w szpitalach. Podczas naszych cotygodniowych spotkań modlitewnych doświadczamy przemieniającej miłości Taty niebieskiego.

 

Mamy marzenia o Kościele pełnym świętości i chwały, jaśniejącym w świecie. Wiemy, że jesteśmy słabi, ale przemiana świata rozpoczyna się od nas samych. Poznaliśmy drogę do życia i szczęścia. Tym co dostaliśmy chcemy dzielić się z naszymi bliskimi oraz z tymi, których spotykamy na drodze naszego życia.

Wydarzenia

Kurs Nowe Życie (Kraków)

28 października, 2022 17:00-30 października, 2022 14:00 Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Kraków
Zapraszamy chętnych do zapisu na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 28-30 października 2022r. w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ulicy Zamoyskiego 56 w Krakowie. Kurs rozpoczyna…

Kurs Jezus w 4 Ewangeliach

10 listopada, 2022-13 listopada, 2022 Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Kurs proponowany tym, którzy już mają doświadczenie kursu Nowe Życie lub Filipa, Emaus, Jani są już przynajmniej rok we wspólnocie. Niezwykły czas, dający możliwość zobaczenia Jezusa oczyma Ewangelistów.To czas, w…

Kurs Nowe Życie (Warszawa)

18 listopada, 2022 17:00-20 listopada, 2022 18:00 Parafia św. Klemensa Hofbauera, Warszawa
Jeśli chcesz: doświadczyć miłości Boga, doświadczyć zbawczej mocy Jezusa, uwalniającej od grzechów i śmierci, otrzymać Ducha Świętego, który poprowadzi Cię dalej, poznać piękno i siłę wspólnoty, ożywianej miłością, zacząć żyć…