Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

1 lutego 2013 roku przy jednym stole spotkało się 7 osób głodnych Boga i żywej relacji z Nim. Tydzień po tygodniu na spotkaniach małej grupy domowej podczas modlitwy wsłuchiwaliśmy się w delikatny głos Ducha Świętego, który dał nam nazwę, następnie pokazał nam opiekuna i miejsce naszej wspólnoty w Kościele.

Od początku mieliśmy pragnienie budowania wspólnoty pełnej pasji dla Jezusa, która objawia miłość Ojca w tym świecie i porusza się w mocy Ducha Świętego.

Charakteryzowała nas gorliwość o zbawienie dusz i miłość do Słowa Bożego, które staraliśmy się poznawać i wprowadzać w naszą codzienność. Tak powstała służba dzielenia się Słowem Bożym przez SMS-y. 

W 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Szkołą Nowej Ewangelizacji Sursum Corda.

Dziś Wspólnota Żywej Wiary jest filią SNE Sursum Corda. Przez codziennie podejmowaną służbę Słowa docieramy do tysięcy osób z niebiańskim pokarmem. Organizujemy ewangelizacje, modlimy się za chorych i potrzebujących w szpitalach. Podczas naszych cotygodniowych spotkań modlitewnych doświadczamy przemieniającej miłości Taty niebieskiego.

 

Mamy marzenia o Kościele pełnym świętości i chwały, jaśniejącym w świecie. Wiemy, że jesteśmy słabi, ale przemiana świata rozpoczyna się od nas samych. Poznaliśmy drogę do życia i szczęścia. Tym co dostaliśmy chcemy dzielić się z naszymi bliskimi oraz z tymi, których spotykamy na drodze naszego życia.

Wydarzenia

Kurs Nowe Życie (Kraków)

24 marca, 2023 17:00-26 marca, 2023 18:00 Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Kraków
Zapraszamy chętnych do zapisu na kurs Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 24-26 marca 2023r. w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ulicy Zamoyskiego 56 w Krakowie. Kurs rozpoczyna…

Kurs Historia Zbawienia

29 kwietnia, 2023 15:00-2 maja, 2023 15:00 Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Kurs HISTORIA ZBAWIENIA, to fascynująca podróż w czasie i przestrzeni, aby odnaleźć swoje miejscew historii zbawienia zapisanej na kartach Biblii. Ten kurs uczy jak rozumieć historię własnego życiai oceniać sprawy,…