Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Centrum Talentów działa w ramach Stowarzyszenia Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda w Krakowie. Spotykamy się w różnych obszarach twórczości, bo przecież ile osób, tyle różnorodnych talentów! W naszych pasjach realizują się tęsknoty i marzenia; w szlifowaniu talentów dokonuje się rozwój naszych osobowości. A naszą inspiracją do bycia twórczym jest Bóg. To On obdarowuje, a kto przyjmuje i rozwija przyniesie owoc. Dzięki warsztatom i próbom wierzymy, że będzie obfity plon!

Marzysz o scenie? Koniecznie dołącz do naszej sekcji teatralnej! Ruch sceniczny, poprawna dykcja i trema przed każdą premierą gwarantowane! Twórcza interpretacja klasyki i nowatorskie spektakle inspirowane życiem. Współczesność. Przeszłość. Ponadczasowość. Ty, scena i widz. Nasz cel to ewangelizacja, danie nowego obrazu Boga przez sztukę!

Warsztaty teatralne w naszym Centrum to prawdziwa przygoda ze sztuką, której towarzyszą aktorzy krakowskich teatrów. Pod ich profesjonalnym okiem przygotowujemy spektakle i etiudy; wspólne premiery zapadają w pamięć na wiele miesięcy.  Z Marcinem Kobierskim, aktorem krakowskiego Teatru Bagatela, wystawiliśmy sztukę na podstawie biblijnej historii Jonasza, a lider naszej diakonii teatralnej Andrzej Lipski, wyreżyserował spektakl ewangelizacyjny „Marta i Maria”, będący autorską interpretacją przypowieści z Nowego Testamentu. Może kolejne teatralne wyzwania czekają właśnie na Ciebie

Śpiewać każdy może, ale …na Bożą chwałę!  Uwielbienie to nasz główny cel. Talenty wokalne, instrumentalne i akustyczne rozwijamy w diakonii muzycznej. Uczymy się śpiewu solowego i chóralnego; ćwiczymy pracę przepony i szlifujemy emisję głosu. To wszystko z własnym akompaniamentem i twórczą interpretacją. 

Wielu zachwyciło się Bogiem, przez muzykę i naszą diakonię. W planach mamy koncerty plenerowe i studyjne! Kochasz muzykę i śpiew? Koniecznie dołącz i z nami rozwijaj wszystkie talenty!

Drodzy młodzi, nie zakopujcie Waszych talentów
i darów, które Bóg Wam dał!
Nie lękajcie się marzyć o wielkich rzeczach!
Papież Franciszek

W Centrum Talentów wielbimy Boga na bębnach i strunach; śpiewem i tańcem! (Ps 150).
Piękno tych talentów porywa nas w ujmujące gesty, kolory i choreografie. To wszystko w diakonii tańca! Modlitwa flagami, której uczymy się na warsztatach tanecznych jest przestrzenią wrażliwości i ekspresji. Każdy taniec wyzwala radość i wdzięczność. Jest czasem zatrzymania w pędzącej codzienności i dotykiem piękna, którego każdy z nas potrzebuje. Ale przede wszystkim jest indywidualną przestrzenią spotkania. To właśnie tam,  w każdym ruchu pełnym gracji i harmonii – najpełniej wybrzmiewa nasze kocham, tańczone przed Bogiem! Zatańczmy przed Nim razem!

Bądźmy w kontakcie
Kraków tel. 730 019 008Warszawa tel. 515 660 125Zakopane tel. 787 417 412

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności. Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

Copyright © Sursum Corda Missio 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone