Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tatrzańskie Worship 2019

Po raz trzeci u stóp Tatr, tym razem w kościele Świętego Krzyża, odbyło się Tatrzańskie Uwielbienie.
Padający deszcz nie był w stanie schłodzić gorących serc pragnących uwielbiać Boga.
Już w południe ewangelizatorzy i wstawiennicy na ulicach Zakopanego opowiadali napotkanym mieszkańcom i turystom o miłości naszego Boga i zapraszali na popołudniowe wydarzenia w kościele Świętego Krzyża.
Rozpoczęliśmy Mszą Świętą. W wygłoszonej homilii ojciec Paweł Drobot wezwał nas, abyśmy żyli w pełni, abyśmy uczestniczyli w naszym życiu, a nie tylko byli w nim chwilowymi turystami lub patrzyli na nie z balkonu.
W przerwie wspólnota Dzielnych Niewiast uwielbiała Pana tańcem.


Ojciec Paweł wygłosił również konferencję „Codzienność w mocy Ducha Świętego”. Skoncentrował się na owocach działania trzeciej osoby Trójcy Świętej: cierpliwości, radości, modlitwie i poznaniu. Konferencję wzmocniły świadectwa, które dotykały serc, poruszały je, co potwierdziły późniejsze informacje zwrotne od uczestników.
Wieczór zakończył koncert uwielbieniowy. Piękna muzyka i śpiew łączyły serca obecnych. Osoby, które zostały poruszone usłyszanymi słowami lub dotyczącym ich poznaniem mogły skorzystać z sakramentu pokuty, a także z modlitwy wstawienniczej. Wszystkie przyniesione intencje były też zaniesione do Boga przez wstawienników modlących się nieustannie przed Najświętszym Sakramentem.
Podczas uwielbienia , ci którzy tego zapragnęli mogli we wspólnej modlitwie oddać swe życie Jezusowi.Na zakończenie zawierzyliśmy się opiece Matki Bożej i odśpiewaliśmy Apel.
W sercu pozostała radość ze wspaniałego wieczoru, oddanego na chwałę Pana.

Bądźmy w kontakcie
Kraków tel. 730 019 008Warszawa tel. 515 660 125Zakopane tel. 506 686 854Jordanów tel. 696 943 153

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności. Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

Copyright © Sursum Corda Missio 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone