Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tatrzańskie Worship 2019

Po raz trzeci u stóp Tatr, tym razem w kościele Świętego Krzyża, odbyło się Tatrzańskie Uwielbienie.
Padający deszcz nie był w stanie schłodzić gorących serc pragnących uwielbiać Boga.
Już w południe ewangelizatorzy i wstawiennicy na ulicach Zakopanego opowiadali napotkanym mieszkańcom i turystom o miłości naszego Boga i zapraszali na popołudniowe wydarzenia w kościele Świętego Krzyża.
Rozpoczęliśmy Mszą Świętą. W wygłoszonej homilii ojciec Paweł Drobot wezwał nas, abyśmy żyli w pełni, abyśmy uczestniczyli w naszym życiu, a nie tylko byli w nim chwilowymi turystami lub patrzyli na nie z balkonu.
W przerwie wspólnota Dzielnych Niewiast uwielbiała Pana tańcem.


Ojciec Paweł wygłosił również konferencję „Codzienność w mocy Ducha Świętego”. Skoncentrował się na owocach działania trzeciej osoby Trójcy Świętej: cierpliwości, radości, modlitwie i poznaniu. Konferencję wzmocniły świadectwa, które dotykały serc, poruszały je, co potwierdziły późniejsze informacje zwrotne od uczestników.
Wieczór zakończył koncert uwielbieniowy. Piękna muzyka i śpiew łączyły serca obecnych. Osoby, które zostały poruszone usłyszanymi słowami lub dotyczącym ich poznaniem mogły skorzystać z sakramentu pokuty, a także z modlitwy wstawienniczej. Wszystkie przyniesione intencje były też zaniesione do Boga przez wstawienników modlących się nieustannie przed Najświętszym Sakramentem.
Podczas uwielbienia , ci którzy tego zapragnęli mogli we wspólnej modlitwie oddać swe życie Jezusowi.Na zakończenie zawierzyliśmy się opiece Matki Bożej i odśpiewaliśmy Apel.
W sercu pozostała radość ze wspaniałego wieczoru, oddanego na chwałę Pana.