Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fotorelacja z Kursu Estera dla kobiet

W dniach 18 – 20 września 2020 r. w Domu Rekolekcyjnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie, odbył się długo oczekiwany kurs dla kobiet – Estera. Uczestniczyły w nim 24 panie z różnych miejsc Polski, nawet bardzo odległych od Krakowa.

Kobiety mogły w tym czasie odkrywać swoją tożsamość, jako umiłowanej córki Boga. Był czas na konferencje, rozmowy, spowiedź, modlitwę wstawienniczą, adorację. Jezus obdarzył nas obficie swoimi łaskami.

Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwami uczestniczek kursu, kobiet świadomych swojej godności i misji jaką mają realizować w codziennym życiu.

Miłym dodatkiem dla oczu, niech będą umieszczone poniżej zdjęcia.

To był dobry czas! Chwała Panu!

Po tym kursie wiem i doświadczyłam tego, że jestem ukochaną córką Boga, Pszczółką Pana, przy której On jest zawsze. Bóg może wszystko w moim życiu, ale decyzja należy do mnie – ten jeden decyzyjny krok podejmuję sama. Usłyszałam i to we mnie wybrzmiało, aby zostawić przeszłość, omodlić osobę, która mnie zraniła, prosić Boga o łaskę wybaczenia jej. Tylko takie działanie uczyni mnie wolną.

Dzielna Niewiasta

Kurs Estera pokazał mi jak ważna jestem w oczach Boga, że On kocha bezwarunkowo i za darmo. To ja sama sobie stawiałam zbyt wysoko poprzeczkę. Kurs daje szanse i drogę do uzdrowienia, rozwiązywania problemów i trudnych relacji.

Joanna