Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grill w Kościelisku

Postanowiliśmy uczcić zakończenie roku w wyjątkowy sposób! 12 czerwca wyruszyliśmy na wycieczkę do Kościeliska, gdzie swój dom mają ojcowie redemptoryści. Naszym przewodnikiem został o. Witek, pasterz wspólnoty. Był to wyjątkowy czas spędzony na budowaniu relacji z sobą nawzajem oraz Bogiem. Mogliśmy cieszyć się wspaniałą przyrodą i piękną pogodą! Na trasie wycieczki znalazła się Niegowić, pierwsza parafia naszego patrona, Jana Pawła II, Bachledówka oraz miejsce narodzin gen. Henryka Dąbrowskiego. Wieczorem mogliśmy świętować wspólny czas przy grillu w radości wspólnoty.

Niedziela 13 czerwca również obfitowała w atrakcje. Sercem dnia była wspólna Eucharystia. Nie zabrakło także ruchu. Zobaczyliśmy Dolinę Kościeliską a część osób wybrała się na Gubałówkę. Uwieczniliśmy te chwile na zdjęciach, dlatego zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotogalerii poniżej.

Serdeczne podziękowania za otwarte serce, obecność i trud organizacji chcemy złożyć o. Witoldowi! Ojcze, bez ojca nie byłoby to tak udany wyjazd! W górę serca!