Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pomoc dla rodzin z Ukrainy (Kraków)

W Górę serca!

Moi Drodzy, od kilku dni przyjęliśmy pod opiekę jako wspólnota kilkanaście osób które były zmuszone opuścić swój dom w Ukrainie. Przedwczoraj Ania i Paweł przyjęli do domu pod Wadowicami 6 osób (tj. 3 Panie – jedna w 6 miesiącu ciąży i 3 dzieci w wieku 8, 9 i 10 lat). Z kolei wczoraj, do domu udostępnionego przez naszego przyjaciela w Krakowie na Podgórzu przyjechało 8 osób: jedno 9 miesięczne dziecko, dwójka małych dzieci w wieku ok 4- 5 lat, jeden nastoletni chłopiec oraz 4 kobiety. Będziemy starać się ich wspierać odpowiadając na zgłaszane potrzeby doraźne lub długofalowe, w miarę rozwoju sytuacji.

Podejmujemy to zobowiązanie, ponieważ ufamy, że to jest dziś również nasze zadanie aby zadbać o tych, którzy z powodu wojny stracili wszystko.

W związku z tym, zwracamy się do Was z prośbą, aby każdy z członków naszej wspólnoty zadeklarował się do cyklicznej pomocy finansowej – 1 raz w miesiącu, w dowolnej kwocie na okres 3 miesięcy.

Decyzja co do wysokości kwoty należy do Was, jednak bardzo nam jest potrzebna deklaracja każdego z Was – ponieważ pozwoli nam to oszacować i zaplanować naszą realną pomoc konkretnym ludziom, którymi się opiekujemy

Zadeklarowaną kwotę wpłacajmy na konto naszej wspólnoty.
W tytule prosimy podać imię i nazwisko oraz tytuł „Pomoc dla Ukrainy”

Dane do przelewu:

Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda
ul . Zamoyskiego 56
89 1140 2004 0000 3202 7819 8349

w Linku poniżej znajduje się formularz gdzie możesz zadeklarować swoją pomoc:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-L73pAEB98qlqVMd9RgbO66lGYWtXWaBD6DynCRMXhgSMKw/viewform?usp=pp_url

Zarząd wspólnoty