Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Relacja z Kursu Nowe Życie

Bóg działa także online!

W dniach 12.-14.02.2021 r. odbył się pierwszy w historii Szkoły Ewangelizacji Sursum Corda kurs online. Nie mogło być inaczej – chodzi o Kurs Nowe Życie. Ponad 50. uczestników zebrało się na platformie zoom, aby spotkać się z żywym Bogiem, doświadczyć Jego mocy i miłości! Zastanawialiśmy się, jak to będzie, jak sobie poradzimy w świecie online, ale wiedzieliśmy, że Bóg nie ma granic działania, a doświadczenie pandemii i wzmożona aktywność online we wspólnocie pokazała nam, że to prawda.

Niech świadectwem tego będą słowa świadectw naszych uczestników!

Zapraszamy do zapoznania się także z galerią zdjęć z tego czasu oraz zapraszamy na kolejne odsłony Nowego Życia!

ŚWIADECTWA:

Wierzę że Duch Święty zamieszkał we mnie, a teraz jako nowy człowiek mogę iść przez życie budując Boże Królestwo na ziemi z Jego (po)Mocą!

Mateusz

Czuję, że otrzymałam Nowe Życie – życie bliżej Jezusa, życie z Jezusem, życie bardziej, życie prawdziwe, życie córki Boga. Pomimo ograniczeń technicznych Pan poradził sobie i zmienił moje serce. Chwała Panu.

Magdalena

Na kurs zdecydowałam się kilka dni temu i nie żałuję! Ogromne doświadczenie Miłości Pana Boga, świadomość otrzymania od Niego wielu Prezentów – Darów, którymi do tej pory zbyt mało dzieliłam się z innymi. A najmocniej poruszyło mnie oddanie Jemu wszystkich sfer swojego życia. Pragnę trwać przy Nim na zawsze! Dziękuję całej ekipie za piękne i głębokie przeżywanie i dzielenie się podczas nauczań i świadectw. Chwała Panu!

W górę serca!