Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Relacja z Kursu Nowe Życie

Bóg działa także online!

W dniach 12.-14.02.2021 r. odbył się pierwszy w historii Szkoły Ewangelizacji Sursum Corda kurs online. Nie mogło być inaczej – chodzi o Kurs Nowe Życie. Ponad 50. uczestników zebrało się na platformie zoom, aby spotkać się z żywym Bogiem, doświadczyć Jego mocy i miłości! Zastanawialiśmy się, jak to będzie, jak sobie poradzimy w świecie online, ale wiedzieliśmy, że Bóg nie ma granic działania, a doświadczenie pandemii i wzmożona aktywność online we wspólnocie pokazała nam, że to prawda.

Niech świadectwem tego będą słowa świadectw naszych uczestników!

Zapraszamy do zapoznania się także z galerią zdjęć z tego czasu oraz zapraszamy na kolejne odsłony Nowego Życia!

ŚWIADECTWA:

Wierzę że Duch Święty zamieszkał we mnie, a teraz jako nowy człowiek mogę iść przez życie budując Boże Królestwo na ziemi z Jego (po)Mocą!

Mateusz

Czuję, że otrzymałam Nowe Życie – życie bliżej Jezusa, życie z Jezusem, życie bardziej, życie prawdziwe, życie córki Boga. Pomimo ograniczeń technicznych Pan poradził sobie i zmienił moje serce. Chwała Panu.

Magdalena

Na kurs zdecydowałam się kilka dni temu i nie żałuję! Ogromne doświadczenie Miłości Pana Boga, świadomość otrzymania od Niego wielu Prezentów – Darów, którymi do tej pory zbyt mało dzieliłam się z innymi. A najmocniej poruszyło mnie oddanie Jemu wszystkich sfer swojego życia. Pragnę trwać przy Nim na zawsze! Dziękuję całej ekipie za piękne i głębokie przeżywanie i dzielenie się podczas nauczań i świadectw. Chwała Panu!

W górę serca!

Bądźmy w kontakcie
Kraków tel. 730 019 008Warszawa tel. 515 660 125Zakopane tel. 506 686 854Jordanów tel. 696 943 153

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności. Centrum rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 -2030.

Copyright © Sursum Corda Missio 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone