Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spojrzyj na siebie z innej perspektywy

Niejednokrotnie rutyna codziennego życia sprawia, że zapominamy o tym co jest najważniejsze. Potrzebujemy czasu, aby się zatrzymać, który pozwoli nam dostrzec to co jest siłą motywującą do życia.

Kurs Nowe Życie to wekend, który powala na nowe spojrzenie na siebie, otaczający świat i Boga. W dniach 11 – 1 3 września 2020 w Warszawie odbył się kolejny już tego typu kurs, prowadzony przez Szkołę Ewangelizacji Sursum Corda. W ekipie prowadzącej były także osoby z zaprzyjaźnionych szkół i wspólnot.

Dla wielu z uczestników był to czas odnowy oraz spojrzenia na swoje życie z perspektywy Pisma Świętego i Bożego Objawienia.

Niech świadectwo z osobistej modlitwy, jednej z uczestniczek kursu będzie obrazem tego, co znaczy wejść na drogę Nowego Życia.

Poprosiłam o modlitwę wstawienniczą. Przyjęłam moją bezradność i oddałam Bogu, mówiąc że ON jest Panem. Jest jakaś nadzieja, życie. Usłyszałam słowa: Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili. By owoc wasz trwał. Wierzę w to Słowo i będę się nim kierować w życiu.

Anna