Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wspólnotowy dzień skupienia

O proroczym wstawiennictwie o silę modlitwy czyli jak „stawać w wyłomie” ale też o tym jaka wiara podoba się Bogu, mówiła w trakcie wspólnotowego dnia skupienia dla liderów, animatorów i wszystkich osób które posługują modlitwą wstawienniczą w naszej wspólnocie Krystyna Sobczyk wieloletni członek Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej, odpowiedzialna za posługę modlitwy wstawienniczej od ponad 20 lat, która prowadzi Seminaria Odnowy Wiary dla parafii, wspólnot, kleryków, warsztaty motywacyjne, ale przede wszystkim osoba o niezwykłej wrażliwości i wielkim sercu .

To był dla nas wszystkich bardzo potrzebny czas słuchania ,modlitwy , adoracji ,ale tez radości bycia z innymi i budowania jedności . Dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego dnia było to kolejne doświadczenie siły i znaczenia między innymi modlitwy osobistej która jest podstawą w budowaniu relacji z Bogiem .

W czasie sobotniego spotkania mszę świętą celebrował duszpasterz naszej wspólnoty  ojciec Andrzej Bałuk ,który skierował do wszystkich uczestników homilie w której przypomniał między innymi o duchowej  satysfakcji ,która nie jest pychą lecz polega na zadowoleniu z posługi i  polega na precyzyjnym zdaniu sobie sprawy, Kogo głosimy i Komu służymy.

W górę serca!