Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Relacja z Kursu Nowe Życie 18-20.10.2019 r.

W dniach 18-20 października 2019 r., w domu rekolekcyjnym Matki Bożej Nieustającej w Krakowie, odbył się Kurs Nowe Życie. Przybyło na niego ponad 30 Uczestników, z różnych części Polski, chcących doświadczyć Bożej miłości. Był to czas poruszeń oraz radości. Każdy miał szansę otworzyć się na działanie Ducha Świętego oraz uznać Pana Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela.
Przeżycia najlepiej oddadzą wybrane świadectwa uczestników:
Podczas Kursu Pan skonfrontował mnie z pewnym zamknięciem mojego serca na łaskę Pana. Bardzo poruszyły mnie słowa, że Pan czeka aż się zupełnie “rozbroję”. Uświadomiło mi to, że muszę ogłosić Go Panem mojego życia. Z momentem ogłoszenia Jezusa Panem przyszła wolność od potrzeby ciągłego “chronienia siebie”. Kurs Nowe Życie pogłębił moją wiarę. Uzyskałam odpowiedź na pytanie – KIM JESTEŚ? Jestem córką Króla Królów! AMEN! Czas kursu był dla mnie umocnieniem i podniesieniem na duchu, poczułam spokój w sercu, uzdrowienie na ciele i na duszy. Bóg zapłać.

***

Moja wiara po tych rekolekcjach na pewno wzrośnie. Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w kursie Nowe Życie. Pragnę być lepszym człowiekiem, pomagać innym, odnaleźć Boga. Pan powiedział do mojego serca że już nie muszę się obawiać ani wstydzić głosić Jego Imię, Jego Ewangelię. Odszedł strach przed byciem krytykowanym zdeptanym przez ludzi. Bóg również przyszedł z przebaczeniem osobom, które kiedyś mnie skrzywdziły wyśmiewając moją ewangelizację, odważne głoszenie Chrystusa. Kolejnym ważnym momentem było otrzymanie darów pióra, daru muzycznego oraz uwielbienia. Czuję prawdziwie, że oddałam Życie Jezusowi.

Leave a comment